HAKKIMIZDA

NEDEN TAROFF ?

Taroff Mekanik 2014 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.  Mekanik tesisat işlerinde kısa sürede büyük projelerde yer almayı başarmıştır.

Taahhüt , Proje Dizayn ve Danışmanlık hizmetlerimizle Mekanik tesisat alanındaki tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz ve doğru mühendislik anlayışıyla çözmeyi hedeflemekteyiz.

Write essay for money, it really is ror wonder that bunches of services offer UNLIMITED changes for their essay writers free, in case they’re not happy with article purchase uk quality of the papers. We’ve got discounts to suit almost any circumstances which will aid hold your costs down and make purchasing an article online cheaper. We give relevance to your own specifications and earn article money papers depending on your demands.

Through out the remainder of the week I began investing my money. I might never trade the method I feel for all of the sum of profit the whole planet. No sum of money on world could purchase that. So, don’t squander your money on that.

Taroff Mekanik olarak insanın  yer aldığı Konut, Otel, Hastane, Fabrika, AVM vs. gibi  tüm yaşam alanlarında ;

Yurtiçi her lokasyonda aynı kalite ve hızda, ilkelerimizden taviz vermeden hizmet vermekteyiz.

Yeniliğin ve değişimin mutlak önemini kavramış olan firmamız sektördeki teknik gelişmeleri ve yenilikleri, gününde izlemek konusundaki duyarlılığını sürekli canlı tutmuştur. Bu amaçla da alanındaki saygın kuruluşlara üye olarak yeni  teknik bilgi kaynaklarına doğrudan ulaşma olanağı bulmuştur.

Yaptığımız ve yapacağımız uygulama  ve projelerde, teknolojinin yanı sıra, mimari ana temaya uygunluk, düşük işletme ve ön yatırım maliyeti, yüksek verimlilik, çevre ve doğa şartlarına uygunluk gibi dizayn kavramının ana kriterlerini temel prensipleri olarak belirlemiştir.

 

Vizyonumuz : Akılcı, yenilikçi, ilkeli bakış açımızla kalite ve standartlardan ödün vermeden her çapta işe mühendislik değeri katarak sektörde Mekanik Tesisatın Mühendis firması olmak.

Misyonumuz : Mühendislik yaklaşımıyla mekanik tesisat çözümleri sunarak ,enerji verimli, düşük işletme ve ilk yatırım maliyetli sistemler yaratmak.